Darbības jomas

Birojs nodrošina daudzveidīgus un kvalitatīvus juridiskos pakalpojumus, un tā galvenās darbības jomas ir sekojošas:

Starptautiskā tirdzniecība

Birojs piedāvā pilnu juridisko pakalpojuma spektru, lai komersants varētu veiksmīgi piedalīties pārobežu tirdzniecībā un kvalitatīvi realizēt savus darījumus globālajā tirgū.

Strīdu izšķiršana

Birojs sniedz augstvērtīgu juridisko palīdzību, kas bāzēta uz risinājuma meklēšanu un pieredzi, izšķirot strīdus ar tiesāšanās, arbitrāžas (šķīrējtiesas) un alternatīvo strīdu izšķiršanas metodēm. Mums ir pieredze klientus pārstāvēt ārvalsts šķīrējtiesās, tostarp Stokholmas Šķīrējtiesas institūtā, Sporta arbitrāžā Lozannā un citur. Mēs palīdzam ārvalsts klientiem atzīt un izpildīt ārvalsts tiesu un šķīrējtiesu nolēmumus.

Komerctiesības

Birojs nodrošina dažādus juridiskos un korporatīvos risinājumus Jūsu biznesa attīstībai un pārstāvniecībai, darījumu slēgšanā, kā arī var veikt plašu komersanta juridisko izpēti. Mēs specializējamies starptautiskajās tirdzniecības tiesībās, arī jūras tiesībās.

Eiropas tiesības

Biroja kompetencē ietilpst arī juridisko konsultāciju sniegšana Eiropas tiesībās, tai skaitā, jurisdikcijas noteikšanā un tiesas nolēmuma izpildē, konkurences, fizisko personu datu aizsardzības un patērētāju tiesību jomā.

Pētniecība

Mūsu birojs bieži piedalās dažādos zinātniskos projektos un mums ir zinoša pētnieku grupa. Birojs veicis apjomīgus pētījumus par Eiropas tiesībām civiltiesību jomā u.c.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu sazinieties ar mums (e - pasts: birojs@kacevska.lv)